84. Aukcja Nowej Sztuki - 16 lutego 2024, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

84. Aukcja Nowej Sztuki

16 lutego 2024, 19:30 (piątek)

Be Happy, 2022
Akryl, Płótno, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
24 000 zł
Selena, 2023
Technika własna, Olej, Płótno, 94 cm x 79 cm
1 000 zł
6 000 zł
4 Roses, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
5 000 zł
Akt złoty, 1998
Akryl, Papier, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
18 000 zł
Lecę, 2005
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
38 000 zł
Warszawa (XI 358-955), 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
14 000 zł
STR16, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 180 cm
1 000 zł
12 000 zł
Brzeg, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
8 500 zł
Wspomnienia z Florencji, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
8 000 zł
Szczęście 19, 2023
Akryl, Płótno, 119 cm x 79 cm
1 000 zł
6 200 zł
Olimpia, 2023
Olej, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Posłańcy, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Pełnia, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
1 800 zł
Posłaniec, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Wyspa, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
Pejzaż fantastyczny
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
4 500 zł
Zaklęcie, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
3 800 zł
Ojcze, 2024
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
26 000 zł
Dom na plaży, 2024
1 000 zł
4 000 zł
Bez tytułu, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Wyznanie, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
4 000 zł
Rozmowa II, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 40 cm
1 000 zł
3 800 zł
Scysja, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Koronacja, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
Vita Temporis, 2024
Olej, Płótno, 65 cm x 54 cm
1 000 zł
4 000 zł
Mariusz Cichoń
Zdobycz, 2023
Olej, Płyta, 80 cm x 65 cm
1 000 zł
3 000 zł
Sąsiedzi II, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Układ ośmiu planet, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Ruiny miejskiej utopii, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Patriot 2, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
Potega umysłu, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Nieświadomość II, 2024
1 000 zł
2 200 zł
Zatoka, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Libretto, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 150 cm
1 000 zł
3 000 zł
Słoneczna zatoka, 2024
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Dolina szczęścia, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Wodospad, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Mój Kącik, 2022
Olej, Płótno, 45 cm x 55 cm
1 000 zł
1 200 zł
Skrzydła wolności, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 900 zł
Kesh-ke
Technika własna, Papier, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 900 zł
Żubr trojański, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Sieć
Olej, Płótno, 60 cm x 73 cm
1 000 zł
2 800 zł
Zegar z syreną, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 85 cm
1 000 zł
3 500 zł
Spacer po ogrodzie, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Czarny kot, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
2 600 zł
Błędni Rycerze, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Eugeniusz Ochonko
Suenos de amor, 2021
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Tęsknota, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
W świecie marzeń, 2023
Akryl, Płótno, 110 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
Rozmowa, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 400 zł
Nocne manewry w Puco, 2018
Akryl, Olej, Płyta, 40 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Szarża, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 120 cm
1 000 zł
1 700 zł
Kaktus, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 400 zł
Birdsong, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Toń przejrzysta X, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
4 500 zł
Wiejskie życie, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 150 cm
1 000 zł
1 600 zł
Ukryte piękno V, 2023
Akryl, Płótno, 130 cm x 70 cm
1 000 zł
4 500 zł
Spełnienie, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 160 cm
1 000 zł
3 000 zł
Nieoczekiwany moment, 2023
Szlagmetal, Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Złote jajo II, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 40 cm
1 000 zł
1 500 zł
Sunday morning, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
4 000 zł
Kataryniarz, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 700 zł
Madonna z czyżykiem, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
Świątynia ognia, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
W zawieszeniu VIII, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 600 zł
Głowa, 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Not a trophy!, 2022
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Feminae 5, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 140 cm
1 000 zł
3 500 zł
Refleksje lll, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 900 zł
Kiedyś to było, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
Alone 2, 2023
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
W krainie gorących marzeń, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Pejzaż z balonem, 2024
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Między słowami, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 800 zł
Juz blisko, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
1 000 zł
Michał Wróbel
White. black. on. earth. grey., 2023
Olej, Płótno, 150 cm x 130 cm
1 000 zł
2 800 zł
Malibu, 2023
Akryl, Płótno, 125 cm x 125 cm
1 000 zł
2 000 zł
Illusion VIII, 2023
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
2 800 zł
Nieoczekiwane spotkania, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
ChristIana, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
1 800 zł
Kraina gadających domków, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
Jazz Band, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Punk, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 400 zł
Eva Venus, 2023
Olej, Płótno, 74 cm x 47 cm
1 000 zł
1 100 zł
Pora na kolację, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 000 zł
105
Carpe diem, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
106
Zatrzymani w ciszy, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
107
Perfect holiday, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
110
Skullboys (dyptyk), 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 100 zł
112
Love can keep you safe, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 102 cm x 76 cm
1 000 zł
1 000 zł
113
Z cyklu Podróż z Alicją I, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 400 zł
114
Katarzyna Panko
Delight, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
115
W chmurach, 2024
Akryl, Płyta, 85 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
116
Z cyklu Tracking mode, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 30 cm
1 000 zł
1 500 zł
117
Widok z okna, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
118
Temu misiu, 2024
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 50 cm x 35 cm
1 000 zł
1 300 zł
120
Uczta z Faunami, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 400 zł
121
Dragonfly, 2023
Kamień, Ceramika, 71 cm x 64 cm x 28 cm
1 000 zł
3 500 zł
122
Havva, 2020
Metal, 174 cm x 47 cm x 43 cm
1 000 zł
3 000 zł
123
Miś na tafli, 2023
Kamień, 42 cm x 31 cm x 30 cm
1 000 zł
5 500 zł
124
Przyjaciele, 2023
Brąz, 20 cm x 20 cm x 15 cm
1 000 zł
3 800 zł
125
Serce, 2023
Ceramika, 50 cm x 10 cm x 10 cm
1 000 zł
1 300 zł