Mira Skoczek-Wojnicka biogram
Alter Ego, 2006
Olej, Płótno
Wymiary: 92 cm x 73 cm
1 000 zł
6 000 zł
podlega droit de suite
sygn. l.d.: Mira 2006 oraz na odwrocie: Mira Skoczek - Wojnicka / „Alter Ego” 2006 / olej, 92 x 73 cm