Mira Skoczek-Wojnicka   biogram

Ola ma psa mopsa, 2021

Olej, Płótno

Wymiary:   60 cm x 60 cm

3 500 zł
Estymacja 6 500 - 7 500 zł

Sygnowany w lewym górnym rogu