Miro Biały biogram
3600 okrągła rocznica Wygnania z Raju, 2020
Olej, Płótno
Wymiary: 140 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 140 cm x 80 cm