Miro Biały biogram
Tyle krzeseł do wyboru... ale wszystkie czerwone, 2018
Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 80 cm