Olga Dziubak   biogram

Psycho z cyklu histeria obrazu, 2016

Olej, Płótno

Wymiary:   90 cm x 50 cm

1 000 zł

<p>Literatura:</p> <p>- wystawa Histeria obrazu 2016, Szczecin<br />- katalog wystawy Bez ram | Unframed, Białystok 2019, Wydawca: Muzeum Podlaskie w Białymstoku, str.51 (reprod.) ISBN 978-83-950007-8-2; katalog wystawy dołączony do pracy<br />Pochodzenie: kolekcja prywatna, Polska</p>