Paulina Korbaczyńska biogram
Nie każde piersi powinno się pokazywać światu, 2012
Olej, Płótno
Wymiary: 40 cm x 50 cm
500 zł
800 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 40 cm x 50 cm