II Aukcja Nowej Sztuki - 09 sierpnia 2015, 19:00 (niedziela) - Sopot, Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12

II Aukcja Nowej Sztuki

09 sierpnia 2015, 19:00 (niedziela)

Sopot, Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12

Trzymacie Państwo w swoich rękach katalog zawierający obrazy i rzeźby, które będą przedmiotem drugiej aukcji nowej sztuki organizowanej przez Dom Aukcyjny Art in House.

Korzystając z okazji chciałam Państwu podziękować za przychylne przyjęcie, z którym spotkała się Pierwsza Aukcja Nowej Sztuki organizowana przez Dom Aukcyjny Art in House. Ten sukces sprawia, że współpraca z artystami staje się dla mnie, jako historyka sztuki oraz właścicielki Domu Aukcyjnego Art in House, jeszcze większą radością, a dobór prac na aukcje jeszcze bardziej wymagającym zdaniem. Podziękowania kieruję również na ręce artystów, którzy wzięli udział w naszej pierwszej aukcji.

Kierując się wakacyjną atmosferą lata wybrałam na miejsce najbliższej aukcji Sopot, a nastrój towarzyszący odprężeniu i wypoczynkowi starałam się odzwierciedlić dobierając prace do katalogu. W katalogu, oprócz obrazów o lekkiej tematyce wakacyjnej, znajdziecie Państwo prace odmienne, przygotowane zarówno przez artystów biorących udział w naszej pierwszej aukcji, jak również przez osoby, które rozpoczynają współpracę z Domem Aukcyjnym Art in House. Szczególną uwagę zwracamy na prace artystów pochodzących z Trójmiasta i całego Pomorza.

Mam nadzieję, że wybrane prace spotkają się z Państwa zainteresowaniem i będziecie Państwo czerpać przyjemność z udziału w licytacji. Serdecznie zapraszam do udziału w Drugiej Aukcji Nowej Sztuki organizowanej przez Dom Aukcyjny Art in House!

Anita Wolszczak
Historyk sztuki
Właścicielka Domu Aukcyjnego Art in House

Diptych Pictura Insomnia
Akryl, Płótno, 129 cm x 100 cm
500 zł
1 600 zł
Pictura Insomnia
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
500 zł
900 zł
W poszukiwaniu koloru, 2015
Olej, Płótno, 120 cm x 180 cm
500 zł
5 000 zł
Rembrandt młody
Olej, Płótno, 41 cm x 33 cm
500 zł
2 800 zł
A kuku
Olej, Płótno, 51 cm x 77 cm
500 zł
700 zł
Czarny kocur, 2015
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
500 zł
2 500 zł
Panny
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
500 zł
1 800 zł
Eternit, 2013
Olej, Płótno, 150 cm x 110 cm
500 zł
2 000 zł
Teleportacja, 2013
Olej, Płótno, 170 cm x 160 cm
500 zł
1 900 zł
Shared moments
Akryl, Płótno, 60 cm x 73 cm
500 zł
1 100 zł
Puella Pulchra II, 2015
, 80 cm x 70 cm
500 zł
2 800 zł
Stanisław Tomalak
Kwadrat293AB (Dyptyk)
Technika własna, Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
500 zł
1 300 zł
Pani, 2011
Olej, Płótno, 40 cm x 40 cm
500 zł
2 400 zł
Artur Wąsowski
Wypłyń na … (III) z cyklu przejścia, 2015
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
500 zł
800 zł
Trzecia fala, 2015
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
500 zł
500 zł
Moja tęcza I, 2015
Płyta, 50 cm x 103 cm
500 zł
1 900 zł
Pink Glass
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
500 zł
1 500 zł
Bez tytułu
Technika własna, Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
500 zł
2 000 zł
Oni i życie codzienne, 2010
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
500 zł
900 zł
Zapatrzenie
Akryl, Płótno, 30 cm x 100 cm
500 zł
700 zł
Leżakowanie
Olej, Płótno, 110 cm x 90 cm
500 zł
1 000 zł
Martwa natura bez twarzy, 2002
Olej, Płótno, 140 cm x 130 cm
500 zł
1 100 zł
Odrobina morza
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
500 zł
600 zł
Karolina Kucharska
Gęsi, gęsi do domu
Węgiel, Akryl, Płótno, 70 cm x 80 cm
500 zł
900 zł
The whisper
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
500 zł
1 400 zł
Szukam chłopa, 2015
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
500 zł
800 zł
Witold Abako
Interwały postfizykalne
Akryl, Płótno, 110 cm x 92 cm
500 zł
700 zł
Akt - przenikanie, 2015
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
500 zł
1 100 zł
Hearline, 2014
Technika własna, 120 cm x 100 cm
500 zł
900 zł
Abstrakcyjny portret kobiety II
Akryl, Płótno, 110 cm x 80 cm
500 zł
1 000 zł
Dzik i model Fetisch Raster, 2015
Ceramika, 19 cm x 31 cm
500 zł
1 300 zł
Louse Veronica Ciccone, 2015
Olej, Płótno, 115 cm x 105 cm
500 zł
1 700 zł
Zachodzące
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
500 zł
1 500 zł
Stronger than me
500 zł
1 100 zł
Urbinola I
Akwaforta, 70 cm x 100 cm
500 zł
500 zł
Dreamer
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
500 zł
600 zł
Bez tytułu, 2014
Olej, Płótno, 130 cm x 90 cm
500 zł
600 zł
Kaczka - model classic, 2015
Ceramika, 31 cm x 18 cm
500 zł
1 000 zł