II Aukcja Nowej Sztuki - 09 sierpnia 2015, 19:00 (niedziela) - Sopot, Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12

II Aukcja Nowej Sztuki

09 sierpnia 2015, 19:00 (niedziela)

Sopot, Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12Trzymacie Państwo w swoich rękach katalog zawierający obrazy i rzeźby, które będą przedmiotem drugiej aukcji nowej sztuki organizowanej przez Dom Aukcyjny Art in House. 


Korzystając z okazji chciałam Państwu podziękować za przychylne przyjęcie, z którym spotkała się Pierwsza Aukcja Nowej Sztuki organizowana przez Dom Aukcyjny Art in House. Ten sukces sprawia, że współpraca z artystami staje się dla mnie, jako historyka sztuki oraz właścicielki Domu Aukcyjnego Art in House, jeszcze większą radością, a dobór prac na aukcje jeszcze bardziej wymagającym zdaniem. Podziękowania kieruję również na ręce artystów, którzy wzięli udział w naszej pierwszej aukcji. 


Kierując się wakacyjną atmosferą lata wybrałam na miejsce najbliższej aukcji Sopot, a nastrój towarzyszący odprężeniu i wypoczynkowi starałam się odzwierciedlić dobierając prace do katalogu. W katalogu, oprócz obrazów o lekkiej tematyce wakacyjnej, znajdziecie Państwo prace odmienne, przygotowane zarówno przez artystów biorących udział w naszej pierwszej aukcji, jak również przez osoby, które rozpoczynają współpracę z Domem Aukcyjnym Art in House. Szczególną uwagę zwracamy na prace artystów pochodzących z Trójmiasta i całego Pomorza. 


Mam nadzieję, że wybrane prace spotkają się z Państwa zainteresowaniem i będziecie Państwo czerpać przyjemność z udziału w licytacji. Serdecznie zapraszam do udziału w Drugiej Aukcji Nowej Sztuki organizowanej przez Dom Aukcyjny Art in House! 
 

Anita Wolszczak 
Historyk sztuki 
Właścicielka Domu Aukcyjnego Art in House

Katalog archiwalnej aukcji sztuki