Piotr Kachny biogram
Viva de Serpent, Viva the Apple, 2021
Olej, Płótno
Wymiary: 140 cm x 95 cm
1 000 zł
2 400 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 140 cm x 95 cm