52. Aukcja Nowej Sztuki - 11 czerwca 2021, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

52. Aukcja Nowej Sztuki

11 czerwca 2021, 19:30 (piątek)

Z cyklu Twins, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
50 000 zł
Kobieta i Mercedes 5, 2021
Akwarela, Papier, 36 cm x 48 cm
1 000 zł
17 000 zł
Zamysł, 2021
Olej, Płótno, 140 cm x 90 cm
1 000 zł
28 000 zł
Time to Say Goodbye, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
9 000 zł
Come to Dance, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Na tafli szkła, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Zaczarowany Ogród, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Mały pomarańczowy tulipan, 2016
Akryl, Płótno, 18 cm x 13 cm
1 000 zł
20 000 zł
Opole, 2019
Akryl, Płótno, 73 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Portret niebieskiej balleriny, 2021
Pastel, Papier, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
8 000 zł
Bagaż, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
3 800 zł
W chmurach, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 180 cm
1 000 zł
12 000 zł
Perfect Evening 4, 2021
Akryl, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
4 000 zł
Natalia, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 800 zł
Gorąco…, 2021
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
Ciepły wiatr, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 120 cm
1 000 zł
4 000 zł
Słoneczna zatoka, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 800 zł
Chińskie latarenki, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
5 500 zł
Ciche schronienie, 2021
Szlagmetal, Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
3 000 zł
Dzikie kwiaty, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Słodkie słówka, 2021
Olej, Płótno, 73 cm x 60 cm
1 000 zł
4 500 zł
Taka jedna bez pieska, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 600 zł
Biały Las, 2021
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Sztuka latania, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 160 cm
1 000 zł
4 000 zł
Królewski Ogrodnik, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
9 000 zł
Potęga oceanu, 2021
Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
4 800 zł
Portret pamięciowy, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 110 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Podarek, 2021
Olej, Płótno, 83 cm x 103 cm
1 000 zł
4 800 zł
Najlepszy przyjaciel, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 400 zł
Szepty, 2020
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
Rozmawiające, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
4 000 zł
Z widokiem na morze, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Golfista, 2021
Olej, Płyta, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
3 800 zł
Za chlebem, 2010
Tempera jajeczna, Papier, 27.5 cm x 19 cm
1 000 zł
2 200 zł
Natasza Mirak
Niewidzialne miasto, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Natchnienie, 2004
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
3 500 zł
Fabryka snu, 2021
Akryl, Płyta, 72 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Burza mózgu, 2021
1 000 zł
1 500 zł
Barwne rozmyślania II, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
5 000 zł
Kwitnące, 2021
Akryl, Płótno, 81 cm x 60 cm
1 000 zł
1 700 zł
Brzoskwinie, 2021
Olej, Płótno, 130 cm x 130 cm
1 000 zł
4 500 zł
Silence, 2021
Kolaż, Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 600 zł
Akt w pościeli, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
Co dalej?, 2021
Akryl, Płótno, 73 cm x 92 cm
1 000 zł
1 300 zł
Płomienna delikatność, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Księżyc i ćma, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Blue, 2021
Szlagmetal, Olej, Płótno, 100 cm x 60 cm
1 000 zł
1 200 zł
W blasku sławy, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
Trzy Duchy, 2021
Akryl, Płótno, 50 cm x 35 cm
1 000 zł
3 000 zł
Zmierzch, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
Z cyklu "Ulotne piekno" 2, 2021
Olej, Płótno, 45 cm x 55 cm
1 000 zł
2 600 zł
Dama w sukni, 2021
Akwarela, Papier, 32 cm x 24 cm
1 000 zł
1 300 zł
Linia XXXII, 2015
Tusz, Papier, 30 cm x 21 cm
1 000 zł
1 600 zł
Spawn Game, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
1 700 zł
Sen Kominiarza, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Viva de Serpent, Viva the Apple, 2021
Olej, Płótno, 140 cm x 95 cm
1 000 zł
2 400 zł
Ona i papuga, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
1 700 zł
Dyptyk (9 oraz 10), 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
3 000 zł
Z cyklu "W drodze", 2012
Akryl, Płótno, 20 cm x 20 cm
1 000 zł
1 000 zł
Warcaby, autografia, 2021
Relief, Akryl, Płyta, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
5 000 zł
Ekspresje, 2021
1 000 zł
3 000 zł
Fragment 662, 2021
Akryl, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
1 400 zł
Kto pierwszy?, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Muzycy, 2002
Akryl, Płótno, 200 cm x 140 cm
1 000 zł
2 400 zł
Szaleniec w mieście, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Uwolnienie księżniczki, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Catchia, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 130 cm
1 000 zł
2 400 zł
Żonglerka, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Play-date, 2021
Pastel, Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Start, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Tramwaj Gdańsk-Brzeźno 1927, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
4 800 zł
Zaraz wyjdzie słońce, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
3 000 zł
Nadmorski spokój, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Wspomnienie, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 30 cm
1 000 zł
1 400 zł
Doświadczony Surfer, 2021
Olej, Płótno, 65 cm x 110 cm
1 000 zł
1 100 zł
Spotkanie na Tower Bridge, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
3 800 zł
Muzyka nocą, 2020
Olej, Płyta, 65 cm x 90 cm
1 000 zł
1 200 zł
Malwina Jagóra
Smakiem zachwyca i onieśmiela, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 30 cm
1 000 zł
1 200 zł
Veni, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
Patryk Adach
Bez tytułu 4, 2021
Ołówek, Papier, 28.5 cm x 41 cm
1 000 zł
2 000 zł
Kropla życia, 2021
Szkło, Ceramika, 77 cm x 66 cm x 40 cm
1 000 zł
7 000 zł
Błękit, 2021
Ceramika, 50 cm x 30 cm x 20 cm
1 000 zł
3 000 zł
Ciepły wiatr, 2021
Ceramika, Drewno, 96 cm x 60 cm x 16 cm
1 000 zł
2 400 zł
Oficer papieskiej gwardii, 2021
Ceramika, 45 cm x 30 cm x 8 cm
1 000 zł
1 500 zł