Piotr Młodożeniec   biogram

Kompozycja geometryczna, 2021

Olej, Papier

Wymiary:   35 cm x 50 cm

1 500 zł
Estymacja 2 500 - 3 500 zł

Sygnowany w lewym dolnym rogu