Piotr Młodożeniec biogram
Wieżowiec, 2009
Olej, Płótno
Wymiary: 122 cm x 100 cm
10 000 zł
Estymacja 14 000 - 18 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 122 cm x 100 cm