Piotr Trusik   biogram

Migoczące trofea (poliptyk), 2018

Technika własna, Papier

Wymiary:   140 cm x 100 cm

1 000 zł

Praca wykonana w technice litografia oraz olej na papierze. Wymiary poliptyku: 70x50 cm x 4