Piotr Trusik   biogram

Zdarzenie, 2021

Olej, Płótno

Wymiary:   53 cm x 43 cm

1 000 zł
2 800 zł

Praca wykonana w technice litografia oraz olej na papierze. Wymiary poliptyku: 70x50 cm x 4