59. Aukcja Nowej Sztuki - 14 stycznia 2022, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

59. Aukcja Nowej Sztuki

14 stycznia 2022, 19:30 (piątek)

Happy?, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
50 000 zł
Once Upon a Time in Sydney, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
17 000 zł
Visions, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
50 000 zł
Flying Ballet, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
12 000 zł
Hera, 2017
Olej, Płótno, 65 cm x 65 cm
1 000 zł
3 000 zł
Ptaszyce, 2021
Olej, Deska, 170 cm x 125 cm
1 000 zł
8 000 zł
Tancerka w niebieskiej sukni, 2021
Akryl, Papier, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
7 500 zł
Taka jedna z tulipanami, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Wolne dni, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
6 000 zł
Szymanów, 1990
Technika własna, Papier, 46 cm x 54 cm
1 000 zł
45 000 zł
Paryż, 2019
Akryl, Płótno, 73 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
Ofiara 4, 2021
Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
10 000 zł
Czas w Obsydianopolis, 2021
Akryl, Płótno, 180 cm x 110 cm
1 000 zł
30 000 zł
Przebudzona magią, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
9 500 zł
Bez tytułu 147, 2019
Akryl, Olej, Płyta, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
4 800 zł
Grawican-GL-39, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
5 000 zł
Green Gate, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
22 000 zł
Między niebem a ziemią, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
5 000 zł
Okno na Manhattan II, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
4 800 zł
Wnętrze z zielonym stolikiem, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
6 000 zł
Sen o lataniu 4, 2021
1 000 zł
8 500 zł
Oświecenie, 2021
Akryl, Płyta, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
10 000 zł
Magiczna rozgrywka, 2021
Olej, Płótno, 71 cm x 81 cm
1 000 zł
6 000 zł
Kolory śniegu, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Kompozycja z rybami, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
8 000 zł
Ogród, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
5 000 zł
Noce Cabirii, 2021
Akryl, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
Uczciwa gra, 2004
Olej, Płótno, 33.5 cm x 38 cm
1 000 zł
3 000 zł
Punkt asekuracyjny, 2021
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
20 000 zł
Waiting For, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 500 zł
Mróz, 2021
Olej, Płótno, 160 cm x 120 cm
1 000 zł
8 500 zł
Złote zaćmienie, 2021
1 000 zł
7 500 zł
W zatoce, 2021
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Eugeniusz Ochonko
Misteriosos bailes del cuerpo II, 2019
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Sztorm, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 150 cm
1 000 zł
3 000 zł
Le Mans 4, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
6 000 zł
Peonie i motyl, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
5 000 zł
Tulipany z Holandii, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 800 zł
Akt z długowłosą, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
1 900 zł
Monstera i pomarańcza, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 800 zł
Ally, 2021
Olej, Płótno, 110 cm x 90 cm
1 000 zł
4 500 zł
Szach, 2021
Olej, Płótno, 69 cm x 69 cm
1 000 zł
2 600 zł
Natasza Mirak
Wierzbowy Hobbiton, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 200 zł
Schody II, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
5 000 zł
Elegancja Mottem, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Na ostrzu noża, 2021
Akryl, Płótno, 170 cm x 120 cm
1 000 zł
3 800 zł
Impossible, 2021
Akryl, Płyta, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
2 400 zł
Forma fizyczna - za plecami, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
15 000 zł
Negocjacje, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Bez tytułu 1, 2021
1 000 zł
6 500 zł
Kot syjamski, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
5 000 zł
Wielki skok, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
10 000 zł
Całuski owco-kozy, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Ptak XXXV, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
3 800 zł
Dom, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
2 400 zł
Chłopiec z bębenkiem, 2013
Akryl, Papier, 50 cm x 35 cm
1 000 zł
1 400 zł
Myśli splątane, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
2 000 zł
Architektura miasta, 2021
Olej, Płótno, 40 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Po deszczu, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
6 500 zł
Galaktyczny splot, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Variegata, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 110 cm
1 000 zł
1 800 zł
Siostry, 2021
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Zdarzenie, 2021
Olej, Płótno, 53 cm x 43 cm
1 000 zł
2 800 zł
Asekurantka, 2021
Technika własna, Papier, 62 cm x 40 cm
1 000 zł
1 300 zł
Malwina Jagóra
Czasami wszystko, co możesz zrobić, to mocno przytulić, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Dyptyk fragmentaryczny, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
3 000 zł
Arou_Sin_G, 2016
Olej, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
1 600 zł
Nordiqa, 2021
Technika własna, Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Myśli tajemnicze, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
9 000 zł
Astronom, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Błękitna krew, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 800 zł
Journey, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Kryształowy deszcz, 2020
Olej, Płótno, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Lustro weneckie, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Poranek we mgle, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Ponad horyzonty, 2021
Olej, Płótno, 110 cm x 150 cm
1 000 zł
7 000 zł
Biały obraz, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
9 500 zł
Ruda w mieście, 2018
Olej, Płótno, 65 cm x 50 cm
1 000 zł
1 500 zł
Sonata na skrzypce i gitarę, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 400 zł
Pink Shirt, 2021
Technika własna, Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 800 zł
Źródło, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 600 zł
Na przerwie, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Splątane myśli, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 70 cm
1 000 zł
1 900 zł
The Girl, 2021
Szlagmetal, Olej, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
2 800 zł
Think What You Want, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 700 zł
Ożywieni, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 130 cm
1 000 zł
2 800 zł
Trzy gradienty, 2021
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
3 800 zł
Mindfulness XXI, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Anioł w ogrodzie, 2003
Akryl, Płótno, 170 cm x 140 cm
1 000 zł
2 800 zł
Martwa natura z gazetą, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Mastershot, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Nie wezmę już nic na sen, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Modlitwa, 2021
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Dziewczyna w koronie, 2013
Akwarela, Papier, 29.5 cm x 21 cm
1 000 zł
1 400 zł
Rysunek tuszem nr 137, 2003
Tusz, Papier, 27 cm x 21 cm
1 000 zł
1 600 zł
Szepty (2/10), 2021
Grafika cyfrowa, Papier, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
106
Dziewczyna z meandrem, 2021
Ceramika, 71 cm x 50 cm x 36 cm
1 000 zł
6 500 zł
107
Nosorożec, 2021
Ceramika, 53 cm x 27 cm x 15 cm
1 000 zł
2 000 zł
108
Afryka, 2019
Ceramika, 28 cm x 15 cm x 15 cm
1 000 zł
5 500 zł