R.O. Suschal biogram
Widok na Pałac Dożów w Wenecji według Canaletta, XIX w.
Olej, Płótno
Wymiary: 51 cm x 70 cm
3 000 zł
3 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 51 cm x 70 cm