Robert Krężlak biogram
Cyrenejczyk - autoportret z Jezusem, 2023
Olej, Płótno
Wymiary: 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 70 cm x 70 cm