Sergiusz Maliszewski   biogram

Wakacje w Egipcie, 2018

Akryl, Płótno

Wymiary:   70 cm x 60 cm

2 500 zł
Estymacja 4 000 - 6 000 zł

Sygnowany w lewym dolnym rogu