Stanislavas Sugintas biogram
Miejski Anioł, 2023
Olej, Płótno
Wymiary: 80 cm x 60 cm
2 500 zł
Estymacja 4 000 - 6 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 80 cm x 60 cm