Stanislavas Sugintas biogram
W OKNIE, 2018
Szkło, Olej, Drewno, Płótno
Wymiary: 85 cm x 43 cm
1 000 zł
2 600 zł
Szkło, Olej, Drewno, Płótno
Wymiary: 85 cm x 43 cm