Sylwia Krasicka biogram
Szmaragdowa metamorfoza, 2023
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno
Wymiary: 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Wymiary: 80 cm x 80 cm