76. Aukcja Nowej Sztuki - 12 czerwca 2023, 19:30 (poniedziałek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

76. Aukcja Nowej Sztuki

12 czerwca 2023, 19:30 (poniedziałek)

Naughty by nature 2, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
12 000 zł
On the other side , 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
15 000 zł
All that jazz, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
12 000 zł
Mahakala, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
4 000 zł
Easy Game 2, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Natasza Mirak
Pora przypływu, 2023
Szlagmetal, Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
16 000 zł
Marzycielka, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Friends Forever, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Złota wyspa, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
5 500 zł
Madonna di Cura, 2023
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
17 000 zł
Miłośnicy muzyki, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Pozytywka z Obsydianopolis, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 160 cm
1 000 zł
22 000 zł
Nowe Encanto, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 800 zł
Podwodny koliber, 2023
Olej, Płyta, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
4 500 zł
Margaretki, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
4 800 zł
Początek dnia 2, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
7 500 zł
Admiration, 2022
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
7 500 zł
Czekamy, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 40 cm
1 000 zł
3 800 zł
Maki, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Forma fizyczna - Blondynka, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
4 000 zł
Pianistka, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
Z serii Ryby 21-004, 2023
Kolaż, Akryl, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
1 500 zł
Serenity, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Pocieszycielka, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Dziewczyna w jasnej sukni, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
5 000 zł
Duet Azure, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 140 cm
1 000 zł
5 500 zł
Podczas pełni, 2023
1 000 zł
4 000 zł
Wild Hunt, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Króliczku, 2023
Olej, Płótno, 115 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Poznanie, 2023
Technika własna, Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
7 000 zł
Królestwo, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Tulipany, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 100 zł
Białe tulipany, 2016
Olej, Płyta, 53 cm x 41 cm
1 000 zł
1 300 zł
Jazzowy koncert, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
4 800 zł
Na maskaradzie, 2023
Olej, Płótno, 72 cm x 55 cm
1 000 zł
3 000 zł
Niezwykły spacer, 2023
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
3 800 zł
Okno z widokiem, 2004
Olej, Płyta, 70 cm x 92 cm
1 000 zł
1 000 zł
Odmieniec, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Un paradis, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
In the sun, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Daleki Wschód, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 130 cm
1 000 zł
1 600 zł
Toń przejrzysta III, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
5 000 zł
Zaraz!, 2023
Olej, Płótno, 69 cm x 69 cm
1 000 zł
2 200 zł
Przyjaciółki, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Breakfast at Tiffany's, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Happy birthday Mr. Battler, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Anioł, 2022
Olej, Płótno, 69 cm x 51 cm
1 000 zł
2 000 zł
Kalina, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Piza, 2003
Olej, Płótno, 75 cm x 90 cm
1 000 zł
1 800 zł
Epitafium dla nieobecnych, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Bogactwo oceanu, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Space of possibilities, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
Jak powiedzieć, że Cię..., 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ludus, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 150 cm
1 000 zł
3 000 zł
Eveline, nut story, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Hot Kiss, 2023
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 75 cm
1 000 zł
3 500 zł
W słońca promieniach, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Wielka ucieczka, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Piękna złość, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 400 zł
Rozlewisko Nidy, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Moja Warszawa, 2023
Akwarela, Papier, 56 cm x 38 cm
1 000 zł
2 000 zł
Poranek, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
W kolorze V, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 100 zł
Bloki Pełne XXVIII, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 85 cm
1 000 zł
1 000 zł
Purpurowa róża, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Taka jedna geometryczna, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Z zewnątrz do wnętrza 3, 2023
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Latino, 2023
Akryl, Płótno, 92 cm x 73 cm
1 000 zł
1 500 zł
Oddziaływania, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Zagrajmy, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Superman & Wonder woman, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
5 500 zł
Byk XI, 2022
Olej, Płótno, 81 cm x 89 cm
1 000 zł
3 000 zł
Bliżej słońca, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 300 zł
Sobie płynę, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 700 zł
Kraina otwartych okiennic, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 600 zł
U źródła, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Mysterious Awakening, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 700 zł
Kwiaty pustyni, 2023
Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Zuzanna i starcy, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
105
Greckie wakacje, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
106
Wrzosowisko, 2023
Olej, Płótno, 75 cm x 85 cm
1 000 zł
1 200 zł
108
Zalotnicy, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 800 zł
109
Patryk Adach
Bez tytułu, 2023
Tusz, Papier, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
110
Don Kichot
Metal, Ceramika, 55 cm x 40 cm x 15 cm
1 000 zł
1 300 zł
111
Głowa, 2023
Ceramika, 60 cm x 43 cm x 27 cm
1 000 zł
6 500 zł
112
Miś akrobata, 2023
Kamień, 37 cm x 40 cm x 20 cm
1 000 zł
5 000 zł
113
Czas na sen, 2023
Ceramika, Drewno, 26 cm x 26 cm x 12 cm
1 000 zł
1 500 zł
114
Człowiek, 2023
Ceramika, 50 cm x 25 cm x 20 cm
1 000 zł
1 600 zł
115
Millady - dyptyk, 2023
Ceramika, 24 cm x 32 cm x 15 cm
1 000 zł
1 300 zł