Tadeusz Baranowski biogram
Bez tytułu, 2020
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 105 cm x 125 cm
12 000 zł
Estymacja 18 000 - 20 000 zł
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 105 cm x 125 cm