Tomasz Klimczyk   biogram

Niedzielne nalewki, 2015

Akryl, Płótno

Wymiary:   60 cm x 70 cm

3 000 zł
Estymacja 5 500 - 7 000 zł

Sygnowany w lewym dolnym rogu