Tomasz Kostecki biogram
Kobieta i żółte Bugatti, 2019
Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 80 cm
7 000 zł
19 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 80 cm