Tomasz Sętowski biogram
bez tytułu (Pokaz)
Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 120 cm
35 000 zł
Estymacja 50 000 - 70 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 120 cm