Tomasz Sętowski   biogram

Niekończąca się opowieść

Tusz, Akwarela, Papier

Wymiary:   21 cm x 29 cm

3 500 zł

4 500 - 6 000 zł

Sygn. I opisany u góry: Niekończąca się opowieść | Tsętowski. Surrealistyczny styl Sętowskiego powraca w literacko-filmowych skojarzeniach: czy pamiętacie dzielnego Atreyu, który próbuje zapobiec upadkowi krainy zwanej Fantazją? Czy pamiętacie Falkora, białego smoko-psa? A może macie w pamięci smutne oblicze Dziecięcej Cesarzowej, samotnie rezydującej w swojej wieży? W wersji Tomasza Sętowskiego, świat Fantazji jest prawie steampunkowy, zaś postacie łypią na nas złowrogim okiem. A może to wcale nie jest świat z książki, którą znamy z dzieciństwa?