Vanessa Eslain Świgulska-Jop biogram
Impuls, 2023
Technika własna, Akryl, Olej, Płótno
Wymiary: 150 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Wymiary: 150 cm x 100 cm