II Aukcja Sztuki Wielkiego Formatu - 09 lutego 2024, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

II Aukcja Sztuki Wielkiego Formatu

09 lutego 2024, 19:30 (piątek)

Ursus Arctos, 2019
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
22 000 zł
Andromache, 2023
Olej, Płótno, 94 cm x 75 cm
1 000 zł
4 500 zł
Koncert, 1999
Olej, Płótno, 129 cm x 88 cm
1 000 zł
6 000 zł
Ciastko, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
16 000 zł
Z cyklu Zatopione Światy, 1999
Olej, Płyta, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
65 000 zł
Tajemnicza nieznajoma, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Poranna kawa, 2023
Akryl, Płótno, 110 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Red, 2021
Olej, Płótno, 127 cm x 115 cm
1 000 zł
11 000 zł
Oswoić maki (czerwone), 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Zamek, 2023
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Lutnistka, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
W cieniu tęczy, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
Eugeniusz Ochonko
Inspiracion Musical, 2021
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
K21, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Zielona fala, 2023
Olej, Płótno, 150 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Zmysły ciszy, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
My na Ziemi, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Kowadło, 2008
Olej, Płótno, 108 cm x 71 cm
1 000 zł
2 400 zł
Jazz Club, 2023
1 000 zł
3 800 zł
Endo, 2023
1 000 zł
1 400 zł
Na biegunach, 2015
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Fume, 2019
1 000 zł
4 500 zł
Male portrait, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Kali, 2023
Pastel, Płótno, 170 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
Całe życie przede mną, 2017
Olej, Płótno, 120 cm x 160 cm
1 000 zł
1 700 zł
Zima, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 000 zł
Jimi, 2015
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
2 200 zł
Ewa, 2021
Technika własna, Akryl, Deska, 100 cm x 223 cm
1 000 zł
3 000 zł
Morskie inferno, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
The Holy Sacrament, 2023
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Samolot, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Nimfa, 2022
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 140 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Before the concert, 2023
1 000 zł
1 100 zł
Mariusz Cichoń
Pamięci Aliny, 2016
Olej, Deska, 156 cm x 56 cm
1 000 zł
1 000 zł
Madame z labladorką, 2014
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Czas i przestrzeń, 2015
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 200 zł
Jestem taka i taka zostań, 2022
Olej, Płótno, 116 cm x 89 cm
1 000 zł
3 500 zł
Whispers, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Pocałunek, 2023
Spray, Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Meta 6, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 600 zł
Plejady, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Wracając do tamtych lat, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
1 000 zł
Czarodziejskie patio, 2015
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 800 zł
Lustro, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 600 zł
Akt, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 500 zł
Katarzyna Panko
Stranger, 2022
Szlagmetal, Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Klimtowska powabność, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 130 cm
1 000 zł
1 200 zł
Michał Wróbel
Black. White. Over. Earth., 2023
Olej, Płótno, 140 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Emotions, 2023
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 150 cm x 130 cm
1 000 zł
2 800 zł
W raju, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 130 cm x 120 cm
1 000 zł
1 400 zł
Kolorowe sny, 2023
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Museum III, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
4 000 zł
Nawigacja, 2020
Technika własna, Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
1 300 zł
Jestem z Babilonu, 2023
Kamień, Ceramika, 75 cm x 53 cm x 23 cm
1 000 zł
4 800 zł