Vitali Shoupikov biogram
Krzyk - ucieczka do Egiptu, 2023
Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 95 cm
1 000 zł
2 200 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 95 cm