Wacław Sporski   biogram

Poszukiwanie sensu, 2013

Olej, Płótno

Wymiary:   80 cm x 100 cm

4 000 zł
Estymacja 7 000 - 10 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu