Wanda Denise Skopowska   biogram

Wnętrze

Olej na płótnie

Wymiary:   52 cm x 63 cm

1 200 zł

1 200 zł

2 000 - 4 000 zł

Sygnowany w lewym dolnym rogu, na odwrocie nieczytelne dane adresowe i nalepka wystawowa