Włodzimierz Pawlak biogram
Linia barwna, 2007
Akryl, Płótno
Wymiary: 60 cm x 70 cm
15 000 zł
17 000 zł
Sygn. i opisany na odwrociu: WŁODZIEMIERZ PAWLAK | LINIA BARWNA XXXXXXXXVI / 86 / | 60 X 70 | 2007