Włodzimierz Pawlak biogram
Notatka o sztuce nr 100 oraz 243 (dyptyk), 2001
Olej, Płótno
Wymiary: 33 cm x 48 cm
18 000 zł
19 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 33 cm x 48 cm