Włodzimierz Pawlak biogram
Notatka o sztuce NR447, 2008
Olej, Płótno
Wymiary: 24 cm x 33 cm
10 000 zł
Estymacja 14 000 - 18 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 24 cm x 33 cm