Wojciech Brewka   biogram

Rogacz, 2013

Olej, Płótno

Wymiary:   100 cm x 100 cm

1 000 zł

<p>Literatura:</p> <ul> <li>katalog wystawy Bez ram | Unframed, Białystok 2019, Wydawca: Muzeum Podlaskie w Białymstoku, praca okładkowa oraz str.120 (reprod.) ISBN 978-83-950007-8-2; katalog wystawy dołączony do pracy -Kurier Poranny nr 42(8925) 28.02.2019, ISSN 0866-9511, Magazyn Kulturalny Magnes nr 2(35) (reprod.) str. 5, magazyn dołączony do pracy</li> <li>katalog Galerii Face to face art 2018, Wydawca: Fundacja Polsko-Ormiańska,str.6 (reprod.) katalog wystawy dołączony do pracy - Infograf / informator kulturalny białostocki, marzec 2019, (reprod.) str.5, dołączony do pracy</li> <li>katalog wystawy Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie 2014, Wydawca: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie str.20, katalog wystawy dołączony do pracy</li> <li>obraz prezentowany w programie cyklicznym Przystanek Kultura TVP3 https://www.youtube.com/watch?v=bJD2QTOD-OY Pochodzenie: kolekcja prywatna, Polska</li> </ul>