Wojciech Piekarski biogram
Kocha, lubi, szanuje…, 2020
Olej, Płótno
Wymiary: 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 80 cm x 80 cm