Zbigniew Olszewski biogram
Pink Zone z cyklu kolekcje, 2020
Olej, Płótno
Wymiary: 73 cm x 92 cm
1 000 zł
1 100 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 73 cm x 92 cm