122
Zygmunt Kwiryński biogram
Ostrołęcki Żyd na szczęście, 2005
Olej, Płótno, Papier
Wymiary: 24 cm x 16 cm
800 zł
Olej, Płótno, Papier
Wymiary: 24 cm x 16 cm