Igor Mitoraj   biogram

Twarz zawoalowana, 1977

Srebro, patyna

Wymiary:   10 cm x 5 cm

5 000 zł

8 000 zł

7 000 - 9 000 zł

Sygnowany u dołu, opisany na odwrociu: Bonne Année / 1977 / Bouillet