shopping_cart EN

DOM AUKCYJNY I GALERIA ONLINE

Art in House to dom aukcyjny i galeria sztuki prowadzona przez historyka sztuki Anitę Wolszczak-Karasiewicz (www.anitawolszczak.com). Galeria obrazów istnieje od 2015 roku i w tym czasie stała się drugim domem aukcyjnym w Polsce w swoim segmencie rynku (według badania ArtInfo).

Art in House współpracuje z kilkuset artystami, którzy za naszym pośrednictwem sprzedali już ponad 2 000 swoich dzieł sztuki na rynku polskim oraz za granicę, m.in. do USA, Kanady, Europy, Australii, Singapuru, czy Wysp Bahama.

Wśród bardziej popularnych artystów wymienić można Rafała Olbińskiego, Renatę Magdę, Edwarda Dwurnika, Wojciecha Brewkę czy Krzysztofa Ludwina. Na naszych aukcjach oferujemy malarstwo olejne, akrylowe oraz rzeźby polskich twórców.

W naszej galerii obrazów (stała oferta dostępna pod adresem https://artinhouse.pl/pl) znaleźć można zarówno ambitne malarstwo, jak i dekoracyjne obrazy do salonu. Od samego początku naszej działalności dzielimy się z Państwem wiedzą, pasją i doświadczeniem a także dbamy o najwyższą jakość oferowanych prac.

 

OPRAWA PRAC

Specjaliści Art in House dobiorą i wykonają niepowtarzalną oprawę obrazów, plakatów, czy innych, niestandardowych elementów wystroju wnętrz (np. luster). Pracownia oprawy obrazów działa pod adresem Al. Jerozolimskie 107 (więcej dowiesz się tutaj). Oprawione obrazy na ścianie nabiorą nowego charakteru. 

 

LUDZIE W DOMU AUKCYJNYM ART IN HOUSE

Anita Wolszczak (www.anitawolszczak.com) – osoba o bogactwie pasji i zainteresowań - historyk sztuki, kurator wystaw, specjalista w zakresie renowacji zabytków, projektant wnętrz, wykładowca i przewodnik.
 
Blog Anity Wolszczak - Historyk sztuki o sztuce: http://anitawolszczak.com/blog/pl/

Film o historii kolekcjonowania sztuki: https://vimeo.com/202112584


MEDIA O NAS (wybrane artykuły)

 

MISJA ART IN HOUSE

  • Art in House dzieli się pasją i pomaga odkryć przyjemność z kontaktu z dziełami sztuki.
  • Pozytywnie odpowiada na zaproszenie dzieł sztuki do domów, mieszkań i biur.
  • Tworzy więź między artystą i odbiorcą jego twórczości.
  • Promuje twórczość polskich artystów w kraju i zagranicą.
  • Odpowiada na potrzeby osób budujących własną kolekcję dzieł sztuki.

 

DZIAŁANIA I PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY ART IN HOUSE

  • Aukcje sztuki.
  • Dobór dzieł sztuki na indywidulane zamówienie spośród dostępnych na rynku tj. w domach aukcyjnych, galeriach lub u wskazanych artystów (w tym monitorowanie rynku).
  • Dobór dzieł sztuki do wnętrz (apartamentów, domów, biur) i przestrzeni użyteczności publicznej.
  • Zarządzanie kolekcjami dzieł sztuki.
  • Programy indywidualne (np. kształtowanie kultury korporacyjnej nastawionej na kreatywność i innowacyjność poprzez kontakt z dziełami sztuki).

 

Nasza propozycja współpracy jest skierowana do doświadczanych kolekcjonerów, osób rozpoczynających swoją przygodę ze sztuką, jak również instytucji (firm, funduszy, fundacji).

 

 

 

ArtInfo

 

be-art.pl

 

Kultura i Sztuka

 

In Your Pocket Essential City Guides

 

Strefa Wolnej Prasy

 

Example.pl

 

Space 4 Living

 

Zitolo

 

PLK

 

Energa Basket Liga

expand_less mail_outline call