Adam Nowakowski biogram
Bukiet w wazonie, 2011
Olej, Płótno
Wymiary: 60 cm x 50 cm
2 000 zł
Estymacja 4 000 - 5 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 60 cm x 50 cm