88. Aukcja Nowej Sztuki - 14 czerwca 2024, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

88. Aukcja Nowej Sztuki

14 czerwca 2024, 19:30 (piątek)

Smile or die, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
20 000 zł
Fatalne zauroczenie, 2024
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
17 000 zł
Sisters, 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
The Ark, 2023
Olej, Płótno, 94 cm x 74 cm
1 000 zł
2 800 zł
Ekstaza magii, 2023
Akryl, Płyta, 33 cm x 28 cm
1 000 zł
11 000 zł
Hologram 6, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
12 000 zł
Szczęście 40, 2024
Akryl, Płótno, 79 cm x 119 cm
1 000 zł
5 500 zł
Ikigai, 2024
Akryl, Płótno, 80.5 cm x 80.5 cm
1 000 zł
3 500 zł
Leave me alone, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Artysta i gejsza, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Pieśni Kozła, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
3 800 zł
Skrzypaczka, 2024
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Słonecznik, 2024
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Tajemnica, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Czujny, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Zstąpienie do otchłani, 2022
Akryl, Deska, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
13 000 zł
Duet Equilibrium, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Maki XVIII 396-3837, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 73 cm
1 000 zł
4 000 zł
Farma, 2024
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Trzy ulotne Gracje, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Z innej bajki, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Serenada, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
6 000 zł
Reverie, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
2 000 zł
Dziewczyna ze smoothie z mango, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Bez tytułu, 2024
Olej, Płótno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
1 500 zł
Kameleon, 2024
Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ilustracja do wiersza Tuwima, 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 70 cm
1 000 zł
7 500 zł
Ukryte wspomnienia, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 100 zł
Na fali, 2024
1 000 zł
1 500 zł
Nasz sąsiad wieloryb, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Papierowa Łódeczka, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 100 zł
Opowieść nad Sokolicą, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Nieznane krainy, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
Wschód słońca w Mao, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Pielgrzym, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
2 800 zł
Droga Mleczna, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł
eine kleine nachtmusik, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Zapach lata, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Dziewczyna w czerwieni, 2024
Olej, Płótno, 105 cm x 90 cm
1 000 zł
1 700 zł
Nagły podmuch wiatru, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
Black and White in Colour, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Błękitny sen, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 500 zł
Immanentność, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
4 800 zł
Kraina Zapomnienia, 2024
Olej, Płótno, 73 cm x 65 cm
1 000 zł
2 600 zł
Czuwanie, 2024
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 900 zł
Odrodzenie, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Wejście 68, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Cafe van Gogh, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Tęsknota, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Sky Explorer, 2022
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
1 800 zł
Inna perspektywa, 2024
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Spokojny świat, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 60 cm
1 000 zł
1 200 zł
Krytyk sztuki, 2024
Olej, Płótno, 73 cm x 92 cm
1 000 zł
2 200 zł
Jestem jaki jestem, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Malinowy fotel, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
The Musicians, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
Szósta trzydzieści, 2024
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Niewolnica haremu, 2024
Pastel, Karton, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł
Captured succubus, 2024
Olej, Płyta, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
W dawnym porcie, 2024
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Meta 9, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Letnia noc, 2007
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
4 000 zł
W drodze do Monte Carlo, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Coraz bliżej, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Na krawędzi, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 100 zł
Forest Fairy, 2024
Olej, Płótno, 50 cm x 65 cm
1 000 zł
1 000 zł
Eliza w kąpieli, 2024
Akwarela, Papier, 36 cm x 51 cm
1 000 zł
1 200 zł
Filiżanka, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Czas to wszystko co masz, 2024
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
1 100 zł
Cisza, 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Plansze do gier Stramberk, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Cytrusowe stadko, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 500 zł
Stalowy Pegaz, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
K22, 2023
Akryl, Płótno, 110 cm x 120 cm
1 000 zł
1 300 zł
Amore Mio, 2024
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Enchanted, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
W oczekiwaniu na zmierzch, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 900 zł
Nie wywołuj wilka z lasu, 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
Games, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 700 zł
Z cyklu Podróż z Alicją, 2024
Akryl, Płótno, 65 cm x 92 cm
1 000 zł
1 900 zł
Volare via, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pączek z lukrem, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Tajemnicze spotkanie, 2024
Akryl, Płótno, 110 cm x 80 cm
1 000 zł
1 700 zł
Geometric story, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 200 zł
Aurora Map, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 400 zł
Supernova 3, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Zaczarowana dorożka LXXXX, 2008
Olej, Płótno, 30 cm x 40 cm
1 000 zł
2 800 zł
Wiejska zagroda, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
Stańczyk, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Cesarzowa Asgardu, 2024
Kamień, Ceramika, 75 cm x 54 cm x 30 cm
1 000 zł
3 500 zł
Gra w klasy, 2024
Ceramika, 38 cm x 28 cm x 20 cm
1 000 zł
1 200 zł
Lonim, 2024
Metal, 195 cm x 41 cm x 41 cm
1 000 zł
2 400 zł
Miś spacerujący, 2024
Kamień, 15 cm x 30 cm x 15 cm
1 000 zł
2 000 zł
105
Rzeźba geometryczna #11/1, 2023
Porcelana, 24 cm x 23 cm x 10 cm
1 000 zł
1 200 zł
106
Anioł Stróż, 2024
Brąz, 35 cm x 22 cm x 15 cm
1 000 zł
2 400 zł