87. Aukcja Nowej Sztuki - 17 maja 2024, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

87. Aukcja Nowej Sztuki

17 maja 2024, 19:30 (piątek)

Interrelations, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
22 000 zł
Demetra, 2024
Olej, Płótno, 93 cm x 72 cm
1 000 zł
6 000 zł
Always woman, 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
2 600 zł
Al Azif, 2016
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
17 000 zł
Pomiędzy, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł
Kraina Wynalazków, 2018
Olej, Płyta, 21 cm x 30 cm
1 000 zł
17 000 zł
Angel of Art, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
5 000 zł
Hologram 3, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Beatryce, 2023
Tempera, Deska, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
2 800 zł
Szczęście 39, 2024
Akryl, Płótno, 79 cm x 119 cm
1 000 zł
9 000 zł
Akt (Rozmarzona), 2019
Akryl, Karton, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
20 000 zł
Pomarańczowy tulipan, 2027
Akryl, Płótno, 18 cm x 13 cm
1 000 zł
18 000 zł
Art deco. Spacer, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
3 500 zł
Taniec Geiko, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
5 500 zł
Koronka Matki Boskiej, 2024
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
30 000 zł
Anatomie de lux, 2024
Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Chór, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Duet Indygo, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Muzykantka z bykiem, 2024
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
7 500 zł
Lilie, 2024
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
2 000 zł
Spotkanie
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Spes, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
6 000 zł
Dziewczyna z książką, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Rajskie pawie, 2022
Akryl, Płótno, 140 cm x 270 cm
1 000 zł
5 000 zł
Królowa mokradeł, 2024
Olej, Płótno, 170 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
Wybrzeże Apulli II, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
4 800 zł
Moderato 2, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
3 000 zł
Wśród dostojnych buków, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
5 000 zł
Nadmorski czar, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Balerina i kapitan, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Koncert, 2024
Olej, Deska, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
bez tytułu (Bajki), 2014
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
4 500 zł
Plac Trzech Krzyży, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
6 500 zł
Głębia oceanu, 2024
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
Piłeczka z cyklu Pytania Wery IV, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Pomarańczowa piłka II, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
5 000 zł
Wyjście z basenu, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 105 cm
1 000 zł
2 400 zł
Toń przejrzysta XII, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
5 500 zł
Wietrzna Symfonia, 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Ukryte piękno, 2023
Akryl, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
2 600 zł
Flora, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 500 zł
Dwie czarne pantery, 2024
Pastel, Karton, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 800 zł
bez tytułu, 2024
1 000 zł
3 000 zł
This fruit tastes better, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Gwiezdny pył, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Arka, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Bez tytułu, 2024
Olej, Płótno, 65 cm x 73 cm
1 000 zł
3 000 zł
Wehikuł czasu, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
3 000 zł
Połów, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Spring feelings, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 100 zł
Morning alone, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 75 cm
1 000 zł
3 000 zł
Marzycielka, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
1 200 zł
Zielona Arkadia II, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Kot orientalny nad jeziorem, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Who's the Boss!, 2024
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
8 500 zł
Dama, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Poza sceną, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 400 zł
Dopełnienie, 2024
1 000 zł
1 500 zł
Supernova 02, 2023
1 000 zł
1 000 zł
Family, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
4 500 zł
PeII, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Kraken, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Bez tytułu, 2022
Olej, Płótno, 130 cm x 130 cm
1 000 zł
2 400 zł
Książe, 2024
Tusz, Akryl, Papier, 30 cm x 42 cm
1 000 zł
1 000 zł
K12, 2023
Akryl, Płótno, 110 cm x 120 cm
1 000 zł
1 600 zł
Enargia słoneczna, 2024
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
2 400 zł
City of joy, 2016
Olej, Płótno, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Tajemne przejście, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 900 zł
The penguin show, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 400 zł
Summer house, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
Basen V z cyklu Odpoczynek, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 130 cm
1 000 zł
1 900 zł
Anka słucha jazzu, 2024
Akryl, Płótno, 105 cm x 85 cm
1 000 zł
1 000 zł
Dywagacje o dywanie, 2024
Akryl, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
Dragonia, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 200 zł
Zdecydowanie niezdecydowana, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
1 300 zł
Niobe III, 2023
1 000 zł
1 000 zł
Cienie miasta, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Jaguar 1953 XK 120STS, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Błękitna koństelacja, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
1 800 zł
Portal, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Czekając na czereśnie, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
105
Mimosa, 2024
Akryl, Płótno, 99 cm x 99 cm
1 000 zł
1 000 zł
106
Record, 2024
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 500 zł
106
Record, 2018
1 000 zł
3 500 zł
107
Wolf, 2024
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
108
Bez tytułu, 2023
Tusz, Papier, 29 cm x 42 cm
1 000 zł
1 100 zł
109
Ostatni zwiastun, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
110
Bez tytułu, 2024
Akryl, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
112
Majówka..., 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
113
Słońce w nowiu, 2024
Kamień, Ceramika, 76 cm x 56 cm x 40 cm
1 000 zł
4 500 zł
114
The last show 2.01, 2024
Ceramika, 45 cm x 41 cm x 20 cm
1 000 zł
1 800 zł
115
Tors kobiecy, 2024
Kamień, 62 cm x 20 cm x 10 cm
1 000 zł
4 000 zł
116
Na spacerze z pieskiem, 2024
Brąz, 30 cm x 22 cm x 20 cm
1 000 zł
1 000 zł
117
Akiva, 2024
Metal, 248 cm x 41 cm x 41 cm
1 000 zł
3 000 zł