Grzegorz Pabel biogram
Abstrakcja, 1989
Olej, Płótno
Wymiary: 200 cm x 100 cm
2 000 zł
Estymacja 3 500 - 5 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 200 cm x 100 cm