VII Aukcja Sacrum Profanum - 08 listopada 2024, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa (wystawa przedaukcyjna czynna od 4 listopada 2024)

VII Aukcja Sacrum Profanum

08 listopada 2024, 19:30 (piątek)

Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa (wystawa przedaukcyjna czynna od 4 listopada 2024)

Wystawa przedaukcyjna czynna od 4 listopada. Zapraszamy!

Be happy (Playboy), 2017
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
18 000 zł
Pantheon 3, 2024
Technika własna, Olej, Płótno, 98 cm x 79 cm
1 000 zł
3 000 zł
I pierwszy zatrąbił, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Ogród Rozkoszy, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
4 000 zł
Młody Dawid, 2024
Szlagmetal, Tempera, Deska, 50 cm x 55 cm
1 000 zł
2 600 zł
Wolność 1c, 2024
Akryl, Płótno, 119 cm x 79 cm
1 000 zł
3 800 zł
Krzyż umbryjski, 2023
Akryl, Deska, 153 cm x 107 cm
1 000 zł
3 000 zł
Katedra XI, 2005
Olej, Płótno, 140 cm x 130 cm
1 000 zł
6 000 zł
Salvator Mundi, 2024
Olej, Deska, 77 cm x 56 cm
1 000 zł
1 100 zł
Promienistość w katedrze, 2024
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
3 800 zł
Sacreceur Paryż (XI-182-328), 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
5 500 zł
Kuszenie, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 140 cm
1 000 zł
8 500 zł
Bez tytułu, 2024
Akryl, Płótno, 110 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Spacer anioła, 2024
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 800 zł
Kuszenie Ewy, 2024
1 000 zł
2 400 zł
Matko Bosko od prasowania, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Arka, 2024
Olej, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
3 800 zł
Muza i anioł, 2024
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 100 zł
Vivat Italia, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 400 zł
Potęga przyrody, 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
bez tytułu, 2024
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
Sadness, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 30 cm
1 000 zł
1 300 zł
Życzenie, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
Perspektywa tożsamości, 2024
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Świątynia, 1990
Olej, Płótno, 105 cm x 115 cm
1 000 zł
4 500 zł
Pstrągi i młot, 2007
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Matka słowa i obrazu, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Św. Jerzy, 2024
Akryl, Płótno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
1 900 zł
Mowa dźwięków, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Archanioł Gabriel, 2024
Złoto, Tempera, Deska, 53 cm x 19 cm
1 000 zł
6 000 zł
Ojciec Gieorgij, 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Matka Boska z ptaszkami, 2004
Akryl, Płótno, 55 cm x 38 cm
1 000 zł
1 000 zł
Zwiastowanie IV, 2023
Złoto, Tempera, Deska, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 400 zł
Mandylion ikona, 2003
Szlagmetal, Tempera, Deska, 20 cm x 30 cm
1 000 zł
1 000 zł
Bez tytułu, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 300 zł
Virgines Capitales, 2024
1 000 zł
4 000 zł
Stara, dobra śmierć, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
1 100 zł
Majowe, 2023
Akwarela, Papier, 51 cm x 36 cm
1 000 zł
1 200 zł
Jedność 3 przez 5, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Sakral, 2024
Akryl, Płótno, 104 cm x 104 cm
1 000 zł
1 700 zł
Z innego świata IzXX, 2024
Inkografia, Papier, 29 cm x 24 cm
1 000 zł
1 900 zł
Św. Roch, XX w.
Tempera, Deska, 30 cm x 20 cm
1 000 zł
1 000 zł
Złote cherubiny (C+D+E), 2024
Drewno, 100 cm x 15 cm x 3 cm
1 000 zł
1 000 zł
Chrystus Frasobliwy z sową, XX w.
Drewno, 36 cm x 21 cm x 14 cm
1 000 zł
1 800 zł
Madonna, XX w.
Drewno, 32 cm x 12 cm x 9 cm
1 000 zł
1 100 zł
Mistica, 2024
Kamień, Ceramika, 75 cm x 62 cm x 30 cm
1 000 zł
4 000 zł
Saytun, 2024
Metal, 245 cm x 49 cm x 38 cm
1 000 zł
2 200 zł
Akt z krzyżem, 2024
Ceramika, 56 cm x 34 cm x 24 cm
1 000 zł
1 300 zł
W uniesieniu, 2024
Brąz, 33 cm x 29 cm x 6 cm
1 000 zł
1 100 zł