Karol Bąk biogram
Z mroku, 2015
Olej, Płótno
Wymiary: 60 cm x 40 cm
20 000 zł
Estymacja 30 000 - 40 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 60 cm x 40 cm