Natasza Mirak
Tysiąc lat samotności, 2023
Szlagmetal, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
16 000 zł
_Mariusz_ _Cichoń_
Kobieta w magicznym kapeluszu, 2014
Olej, Deska, 103 cm x 54 cm
1 000 zł
1 800 zł