Aukcja 3M - Miasto, Masa, Maszyna - 21 kwietnia 2023, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

Aukcja 3M - Miasto, Masa, Maszyna

21 kwietnia 2023, 19:30 (piątek)

Ognisty Jeździec, 2017
Olej, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
40 000 zł
Natasza Mirak
Tysiąc lat samotności, 2023
Szlagmetal, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
16 000 zł
Śpiący Rycerz
Akryl, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
26 000 zł
Kominiarz, 1997
Olej, Płótno, 130 cm x 114 cm
1 000 zł
8 500 zł
Miasto pod wodą
Akryl, Olej, Płyta, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
2 400 zł
Machina latająca, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
4 800 zł
Dariusz Ślusarski
Bliskie przeżycie
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
9 000 zł
Dachy, 2015
Akryl, Płótno, 73 cm x 92 cm
1 000 zł
3 500 zł
Szczecin, 2023
Akryl, Płótno, 114 cm x 146 cm
1 000 zł
7 000 zł
Stary Wrocław, 2021
Akryl, Płótno, 180 cm x 150 cm
1 000 zł
2 200 zł
Bloki Pełne XXXVIII, 2023
Olej, Płótno, 85 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Nad brzegiem morza, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 700 zł
Wyjazd, 2022
Akwarela, Papier, 56 cm x 38 cm
1 000 zł
1 300 zł
Cisza milknących szeptów, 2023
Olej, Płótno, 73 cm x 65 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ucieczka ze stałego lądu, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Piękne auta i szybkie kobiety, 2023
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
80 mroków
Olej, Płyta, 87 cm x 73 cm
1 000 zł
2 000 zł
Phoenix, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
Abandoned Train in Bolivia, 2017
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
6 500 zł
Krakowska ulica, 2023
Olej, Płótno, 50 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Solaris 2, 2023
1 000 zł
3 000 zł
Miasto, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 120 cm
1 000 zł
1 500 zł
City Full of Longing, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
1 600 zł
Miastowa, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 600 zł
Skan the hologram message, 2023
Olej, Płótno, 85 cm x 65 cm
1 000 zł
2 600 zł
Miasto, 2013
Akryl, Płótno, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
1 200 zł
Dom Wielopokoleniowy, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Obserwator, 2023
Pastel, Szlagmetal, Akryl, Papier, 100 cm x 114 cm
1 000 zł
1 000 zł
A-XXXVI, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
_Mariusz_ _Cichoń_
Kobieta w magicznym kapeluszu, 2014
Olej, Deska, 103 cm x 54 cm
1 000 zł
1 800 zł
Ciekawość, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 70 cm
1 000 zł
7 500 zł
Wieża ciśnień, 2003
Olej, Płótno, 80 cm x 53 cm
1 000 zł
1 100 zł
Traveller, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Nielotki, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Trzy razy tak
Olej, Płyta, 19 cm x 23.5 cm
1 000 zł
1 100 zł
Przystań szczęśliwa, 2020
Akwarela, Papier, 21 cm x 29.5 cm
1 000 zł
6 000 zł
Babilon (EA)
Akwaforta, Papier, 38 cm x 44 cm
1 000 zł
3 000 zł
Dom na górze I, 1974
Olej, Płótno, 114 cm x 150 cm
1 000 zł
4 000 zł
Zaułek w Baszce, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
Triplees, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 182 cm
1 000 zł
1 600 zł
Blok, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Świadkowie, 2015
Akryl, Płótno, 81 cm x 60 cm
1 000 zł
2 600 zł
NYC, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ikar i syreny, 2023
1 000 zł
1 600 zł
Lux Dei, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
1 200 zł
Pomost, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Horrendum, 2021
Grafika cyfrowa, Płyta, 60 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Mieszkańcy, 2010
Brąz, 65 cm x 23 cm x 18 cm
1 000 zł
5 500 zł