Autor nierozpoznany   biogram

Portret Olgi Oberhummer, l. 20-te XX w., na podstawie portretu Franza von Stucka

Litografia, Papier

Wymiary:   40 cm x 40 cm

1 500 zł
Estymacja 2 000 - 3 000 zł