Autor nierozpoznany biogram
Portret Olgi Oberhummer, l. 20-te XX w., na podstawie portretu Franza von Stucka
Litografia, Papier
Wymiary: 40 cm x 40 cm
1 500 zł
Litografia, Papier
Wymiary: 40 cm x 40 cm