Krzysztof Wieczorek   biogram

Pejzaż Nocny, Pejzaż Mroczny (dyptyk), 2020

Akwarela, Gwasz, Akwaforta, Papier

Wymiary:   68 cm x 50 cm

1 000 zł

1 300 zł