Krzysztof Wieczorek biogram
Pejzaż Nocny, Pejzaż Mroczny (dyptyk), 2020
Akwarela, Gwasz, Akwaforta, Papier
Wymiary: 68 cm x 50 cm
1 000 zł
1 300 zł
Wymiary: 68 cm x 50 cm